Emekli Maaşı Hesaplama

Emekli Maaşı Hesaplama

Emekli Maaşı Hesaplama Tablosu Emekli Maaşı Sorgulama

Emekli Maaşı Hesaplama Emekli Olunca Ne kadar maaş alırım diyorsanız veya Emekli Olmadan önce şu anki mevcut durumunuza göre emekli olsanız ne kadar emekli maaşı alacağınızı ve Ne kadar Emeklilik Primi alacağınızı öğrenmenizi sağlamak için bu sayfamızda Emekli Maaşı sorgulama hakkında sizler için detaylı bilgilerle birlikte emeklilik sorgulama ve hesaplama tablolarını bu sayfamızda sunacağız.Yakın zaman da Emekli olduysanız ve maaşınızın ne kadar olduğunu merak ediyorsanız SGK ‘nın resmi sitesinde bu sorgulama için oluşturulmuş sayfayı ziyaret etmeniz gerekmektedir. Aşağıdaki Emekli Aylığı Maaşı Hesaplama Tablosunu Kullanabilirsiniz veya İlgili Kurumun Resmi Sitesini ziyaret edebilirsiniz bu “NeZamanEmekliOlurum.com” bağlantıyı kullanabilir yada aşağıdaki emekli aylığı hesaplama ekranına tıklayarak 11 Haneli TC Kimlik Numaranızı girip SSK Sicil Numaranızı Baba adınızı Nüfusa kayıtlı il kısmını girip ardında ilçe kısmını seçip doğum tarihinizi girdikten sonra “SORGULA” butonuna basmanız yeterli olacaktır.

Emekli Aylığı Hesaplama Ekranı

Emekli Maaşı Hesaplama
Emekli Maaşı Hesaplama

İşçi olarak SGK kurumuna ( SSK 4A ) bağlı iseniz aşağıdaki bağlantıdan giriş yaparak formu doğru bir şekilde doldurarak sorgulama yapınız ve diğer yönergelere göre işlemlere devam ederek emekli maaşınızı hesaplayabilirsiniz.Emekli Maaşı hesaplaması için Resmi Sitesinin Web Adresini Ziyaret Edebilirsiniz Hemen Alt kısımdaki bağlantı adresini ziyaret edebilirsiniz.

http://www.nezamanemekliolurum.com/Emekli-Ayligi-Maasi-HesaplamasiEğer kamu kuruluşlarında çalışıyorsanız aşağıdaki bağlantıda gerekli bilgileri doldurarak emekli maaşınızın hesaplamasını yapınız.

4C(Kamu Çalışanları) İkramiye ve Maaş Hesaplama

4C(Kamu Çalışanları) İkramiye ve Maaş Hesaplama
4C(Kamu Çalışanları) İkramiye ve Maaş Hesaplama

4C(Kamu Çalışanları) İkramiye ve Maaş hesaplaması (Kamu) için Yukarıdaki Forma Tıklayınız.. Yada hemen alt kısımda belirtilen bağlantıya tıklayın.http://www.nezamanemekliolurum.com/4c-Emekli-ikramiye-Maas-Hesaplama için Tıklayın..

Emekli Aylığı Maaşı Hesaplaması konulu sayfamızda nasıl hesaplamalar yapılır.

 • Memur Emekli maaşı hesaplaması
 • Emekli Maaşı sorgulaması nasıl yapılır?
 • Emekli Maaşı sorgulama
 • SSK Emekli Maaşı nasıl hesaplanır
 • Emekli Aylığı Maaşı hesaplama
 • Ne kadar Emekli Maaşı alırım?
 • SGK Emekli Maaşı Sorgulama hesaplama
 • SSK Emekli Maaşı Sorgulama hesaplama 2013
 • SSK Emekli Maaşı Sorgulama hesaplama 2014
 • SSK Emekli Maaşı ne kadar alırım

Emekli Aylığı Maaşı Hesaplaması yapmadan önce “Emeklilik Sorgulama” Sayfamızı Ziyaret etmenizi Tavsiye ederiz. İlgili sayfada Emeklilik Hakkında Sorgulama ve hesaplama tablolarını detaylı ,Ayrıntılı görebilirsiniz. Emekli Maaşı Hesaplama Tablosu için “Emekli Maaşı öğrenme” Tıklayın..SORU SOR

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

YORUMLAR
 1. cengiz çitil

  merhaba.9475 göstergeye tabi olamamak için,yani daha yüksek olması için,2000 yılına kadar en az kaç prim gün sayısı ve prim tutarı gerekiyor? bazı kişilerle kıyas yapıyorum benim 2000 e kadar olan gün sayım daha fazla kazançlarda da önde olmama rağmen benim göstergem 9475 çıkarken ,arkadaşların ki 12000 ve 13000 küsür çıkıyor .bu nasıl hesaplanıyor lütfen aydınlatırmısınız?

  cevap yaz
 2. Muharrem cakmak

  Iyi gunler sormak istedigim sey. 15 07.1987 ise giris tarihim. 4500 prim odemem var. Su an itibariyle 3449 tl netten sigirtam yatiyor. 2008 oncesi asgari ucretten yatiyirdu. Ve 50 yasima giricem. 4500 gunden 50 yas itibariyle emekli olabilirmiyim. Birde 5375 gunden emekli hakki gosteriliyor .primin doldugunda ortalama aylik ne olur.. tesekkurler

  cevap yaz