NeZamanEmekliOlurum.com Hoşgeldiniz, 22 Kasım 2017


Emeklilik Sorgulama Öğrenme

Bulunduğunuz Sayfa: Emeklilik » Emeklilik Sorgulama Öğrenme
Emeklilik Sorgulama Öğrenme

Emeklilik Sorgulama Tablosu Nasıl Emekli olurum?

Emeklilik Sorgulama Tabloları ile Emeklilik Hesaplamaları nasıl yapılır? Ne zaman Emekli Olacağım ve Nasıl Emekli Olurum gibi sık sorulan soruların yanıtı bu sayfamız da ayrıntılı olarak anlatılacaktır. Alt kısımdaki Emeklilik Hesaplama sistemini kullanarak ne zaman emekli olacağınızı ve anında emeklilik sorgulama siteminden yararlanabilirsiniz ve Emeklilik Yaşınızı, Ne kadar Emekli Maaşı Alacağınızı ve Emeklilik Gününüzü kolaylıkla öğrenebilirsiniz.

Emeklilik Öğrenme Sorgulama Tablosu

Ne zaman emekli olabilirim sorgulaması, Emeklilik Hizmet Dökümü sorgulama sayfamızda yukarıdaki Emeklilik hesabı Tablosunu kullanabilirsiniz ve daha detaylı ve kapsamlı bilgi almak için alt taraftaki Emeklilik Hesaplama Tablosundan yararlanabilirsiniz.

Emeklilik Sorgulama

Emeklilik Sorgulama

SGK ve Bağkur, Emekli Sandığı Kurumlarından Ne zaman emekli olacaksınız Yaşınıza göre emeklilik hesabı yapabilirsiniz bunun için hemen aşağıdaki belirtilen tabloya bakabilirsiniz.

Emeklilik yaş şartları

Emeklilik  hizmeti yaş şartlarına göre

SGK ve Bağkur Emekli Sandığı Kurumlarından hangisine göre çalışmış olurlarsa olsunlar bu konuda Erkek Sigortalıların Tamamlanması gereken yaş, sigortalılık süresi ve prim gün sayısı aşağıdaki tablodan kontrol edebilirsiniz.

SGK ve Bağkur Emekli Sandığı Erkekler için

SGK ve Bağkur Emekli Sandığı Erkekler için

Emeklilik Gün sayıları nelerdir toplan gün sayıları nasıl belirlenir ne zaman emekli olacaklarını ve kaç günden emekli olacaklarını gösteren tablo aşağıdadır.

SGK'ya Göre Normal Şartlarda Nasıl emekli olurum Emekli Olacak Kadınlar için

SGK’ya Göre Normal Şartlarda Nasıl emekli olurum Emekli Olacak Kadınlar için

Tahsis talebinde bulunan sigortalılar bu sayfamızda bahsi geçen konu hakkında “Emeklilik Takip Sistemi” programı sayesinde tahsis talep sürecini online olarak takip edebilecek, herhangi bir evrak eksikliğinde kendisine bilgi verilmesini beklemeden sürece müdahale edebilecek ve daha kısa sürede maaş bağlanmasına katkı sağlayabilecek.

Daha sonra buradaki bilgileri aşağıda vereceğimiz sayfaya girin, burada dikkat etmeniz gereken Kadın ve ya Erkek yerini işaretlemeniz,Doğum tarihi, işe ilk giriş tarihi ve toplam prim ödeme günü istenen bilgileri girmeniz dahilinde yukarıdaki sayfada ki anlatılan bölümleri eksiksiz tamamladığınızda emeklilik sorgusunu tamamlamış olacaksınız.

Eğer Bağ kurunuz veya Emekli sandığından gününüz varsa” Diğer Sandıklara Ait Gün Sayınız” bölümüne toplu şekilde giriniz. Bu Web adresimizden bu anlatılan işlemleri anında yapabilirsiniz. http://www.nezamanemekliolurum.com/emeklilik-hesaplama-tablosu-2013

 

GD Star Rating
loading...
GD Star Rating
loading...
Emeklilik Sorgulama Öğrenme, 5.5 out of 10 based on 11 ratings

 

Nezamanemekliolurum.com - En Çok Arananlar:

SGK Hizmet Dökümü
SGK Genel Yazı İşleri Sorumlusu.
Onur Uslu’yazar ’da ziyaret edebilir veya Youtube sayfasından takip edebilirsiniz.
DMCA.com

Etiketler:

Yorumlar

 1. ismail diyor ki:

  slm. Ben 08.10.1966 dogum tarihi.01.10.1988.sgk başlangıcım var.6762 iş günüm var.sgk askerlikten sonra.işten ayrılış tarihim 15.05.2014 çünki günümü doldurdum bundan sonraki her yıl için emekli maaşı düşeceginden.şimdi soruyorum erken emeklilik yasası suan ne konumda benide kapsarmi.birde emekli maaş ne kadar alırım sgk genel matrah 131.780.300

  GD Star Rating
  loading...
  GD Star Rating
  loading...

Yorum Yaz

CAPTCHA (Şahıs Denetim Kodu) Resmi

*