SGK SORGULAMALARI 

SSK e-Devlet Uygulamasından kaldırıldı şifresiz SGK işlemleri hakkında tüm sorgulamaları kolaylıkla yapabilirsiniz. Tek yapmanız gereken sayfamızda mevcut önerilen ve tavsiye edilen bağlantıları kullanmanızdır. SGK Sorgulama işlemlerinizi hemen yapabilirsiniz. Gerekli Sorgulama Tabloları sayfamızda mevcuttur. E-SGM HİZMET DÖKÜMÜ ile SSK Sorgulama işlemlerinizi bu “SGK Sorgulama” sayfamızdan yapmanızı tavsiye ederiz.

Sosyal Güvenlik Kurumu Sorgulama ekranı aşağıdaki sorgulama tablosunu tıklayarak Sigortanız ödeniyor mu, Sigortanız yatıyor mu öğrenebilirsiniz. Ayrıca Emekli Sandığı, Bağkur, SGK Hizmet Dökümünüzü görüntüleyebilirsiniz, ayrıca çıktısını alabilirsiniz. Sigortanızın başlangıcını ve ödenip ödenmediğinin en iyi kontrol noktası olan bu sayfayı sık kullanılan sayfalarınıza ekleyebilirsiniz ve daha hızlı kolay erişim sağlayabilirsiniz. Ayrıca Sayfamızın konusuyla alakalı olduğunu düşündüğümüz ve ilginizi çekeceğini sandığımız “Emeklilik Sorgulama” sistemi hakkında bilgi vermek isteriz Emeklilik Sorgulaması ve Hesaplaması yapmak için ilgili bağlantı adresini kullanmanızı tavsiye ederiz. Emeklilik Yaşı Hesaplama, Emeklilik Günü Öğrenme, Emeklilik Maaşı Öğrenme Gibi ilginizi çekeceğini düşündüğümüz ilgili konumuzu ziyaret etmenizi tavsiye ediyoruz. Alt Kısımdaki form üzerinden açılacak sayfadaki bağlantıları kullanarak Sorgulama işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

SSK
.

SSK Sorgulama Ekranı Hakkında

Bilindiği üzere  Sosyal Sigortalar Kurumunun yaptığı düzenlemeler ile İnternet üzerinde yapılan tüm işlemler için e-devlet şifresi zorunlu hale getirilmişti. Fakat bu düzenleme tekrardan gözden geçirilerek, SSK gün sorgulama isimle işlemlerinde ki e-devlet şifresi zorunluluğu kaldırıldı. Yapılan bu düzenleme ile birlikte artık SSK gün sorgulama işlemi sadece vatandaşlık numarası kullanılarak yapılabilmektedir. SGK gün sorgulama işlemi TC kimlik no ile yapabilmek için aşağıdaki linki kullanabilirsiniz. Şifresiz SGK gün sorgulama işlemleri için gerekli olan bilgiler; TC kimlik numarası, nüfusa kayıtlı olduğunuz il, nüfus kağıdı cilt no ve doğum tarihi. Bu bilgiler ile birlikte aşağıdaki linki kullanarak sigorta gün sorgulamanızı rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Not: Yeri gelmişken SGK Sorgulaması yaparken nelere dikkat edilmeli ve nasıl hareket edilmesi gerektiğini anlatan ayrıntılı ve detaylı paylaşımların olduğu “SGK Hizmet Dökümü” sayfamızı ziyaret etmenizi tavsiye ediyoruz. İlginizi çekebileceğini düşünüyoruz. Sormak istediğiniz tüm soru ve görüşleriniz için sayfamızın altında bulunan yorum bölümüne görüş ve düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

SORU SOR