SGK 4A Ne Zaman Emekli Olabilirim

SGK 4A Ne Zaman Emekli Olabilirim?

Doğum tarihiniz, ve ya SSk ilk işe giriş için “SGK işe giriş” yazılı makalemize bakabilirsiniz SSK İşe Giriş tarihiniz mevcut sigorta prim bilgilerinizi eksiksiz yazarak ne zaman emekli olabileceğinizi net bir şekilde öğrenebilirsiniz. Ayrıca SGK 4A Ne Zaman Emekli Olabilirim konusunda bu sayfamız üzerinde Diğer emeklilik işlemleri de anlatılmaktadır.Emekli olmak Her çalışan için hayal edilen en güzel günlerden biridir. Emekli Sandığı Hizmet Dökümü Sorgulama buradaki sayfadan ve Bağkur Emeklilik Sorgulama işlemlerini bu sayfamızdaki alt bağlantılardan kolaylıkla yapabilirsiniz.SGK 4A Ne Zaman Emekli Olabilirim, SSK, Bağkur, Emekli Sandığı (4A, 4B, 4C) olarak kısaltılan 3 kurumdan Ne zaman emekli olabilirim? sorusunun Yanıtı burada !

SSK ( 4 A ) Kurumuna Tabii İseniz;

Emeklilik Hesaplama ve Ne zaman emekli olurum Sorgulama yapmak için öncelikleSGK 4A Ne Zaman Emekli OlabilirimSorgulaması için bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz. 

Yukarıdaki verilen bağlantıdan giriş yaptık dan sonra bilgileri eksiksiz ve doğru olarak doldurun, emin olduk dan sonra “GÖNDER” butonuna basın uygulama size SSK’dan ne zaman emekli olabileceğinizi ekrana yansıtacak. Yani kısaca bu sayfamıza makale ve konu olan SGK 4A Ne Zaman Emekli Olabilirim sorgulama ve aradığınız yanıta cevap bulacaksınız.SGK 4A Ne Zaman Emekli Olabilirim
SGK 4A Ne Zaman Emekli Olabilirim

Bağkur ( 4 B ) Kurumuna Tabii İseniz;
Bağkur form sayfasında bulunan alanları doğru olarak doldurduktan sonra “Hizmet Ekle” menüsünden Hizmet Türünüzü, Başlangıç Tarihi, Bitiş Tarihi ,Hizmet süresi, Hizmete Eklenecek Fiili Hizmet Süresi bilgilerini girdikten sonra sorgulama yapabilirsiniz.

Bağkur (4B) Ne Zaman Emekli Olabilirim Sorgulaması için 4B Bağkur Ne zaman emekli olabilirim  sayfasını ziyaret etmelisiniz. Belirtilen bu bağlantıda kolaylıkla bağkur emeklilik sorgulama işleminizi yapabilirsiniz.

Sayfa İnternet Explorer ile uyumludur.Emekli Sandığı ( 4 C ) Kurumuna Tabii İseniz;
*Doğum tarihinizi yazıp, cinsiyetinizi seçiniz.
*4/c (Devredilen Emekli Sandığı) kapsamındaki hizmetlerinizi, başlangıç ve bitiş tarihlerine uygun olarak belirtiniz.
*Görevden ayrılıp yeniden göreve başlamışsanız her biri için başlangıç ve bitiş tarihlerini “Ekle” butonunu kullanarak belirtiniz.
* 4/a (Devredilen SSK), 4/b (Devredilen Bağ-Kur) ve diğer(506 SK/20.Md tabi geçen) hizmetleriniz varsa ilgili alandan hizmetlerinizi ekleyiniz.

Emekli Sandığı (4C Ne Zaman Emekli Olabilirim) Sorgulaması için tırnak için deki linki tıklamanız yeterli olacaktır. SORU SOR

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

YORUMLAR