İsim ile SSK Hizmet Dökümü Sorgulama

İsim ile SSK Hizmet Dökümü Sorgulama

İsim ile SSK Hizmet Dökümü Sorgulama

İsim ile SSK Hizmet Dökümü Sorgulama Emeklilik bekleyen çalışanların sıklıkla yaptığı işlemlerden bir tanesi de isimle SSK hizmet dökümü sorgulama işlemidir. Sayfamızda SSK Sorgulama ve SGK Sorgulama, SGK Hizmet Dökümü alma ve SGK Gün Sorgulama işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.SGK Hizmet Dökümünüzü Sorgulamaya bilmek için ya TC Kimlik Numaranızı yada size özel SSK Sicil Numaranızı bilmeniz gerekir. SSK Sicil Numaranızı bilmiyorsanız diğer sayfalarımızdaki bilgilerle bu sorununuzu da halledebilirsiniz.
SSH Hizmet Dökümünüzü TC Kimlik Numaranızla Sorgulamak için Tıklayınhttp://www.nezamanemekliolurum.com/ssk/sgk-sorgulama” adresini kullanabilirsiniz. Gerekli adreslere girdikten sonra TC Kimlik Numaranızı ve Nüfus ile Doğum tarihi ve son olarak da Karakter Doğrulama kısmını girmelisiniz. Bu şekilde size özel hizmet dökümlerini kolaylıkla alabilirsiniz ve mavi renkte belirtilen adresten bu SGK Hizmet Dökümü Sorgulama işlemlerine  ulaşabilirsiniz.

Bu işlem gelişen teknoloji ile beraber başlıca şu şekilde yapılır. SSK hizmet dökümü özetle şu bilgileri içermektedir; ne zamandır sigortalı olduğunuz, sigortanızın ne kadar bir meblağ üzerinden yattığı ve ne zaman emekliliği hak ettiğinizi kesin bir şekilde size söyler.
– İlgili kamu kuruluşlarına giderek hizmet dökümü bilgilerini alabiliriz. Bu işlemi yaparken zaman kaybını göze almanız gerekmektedir.
– Telefondan, kendimize ait çeşitli bilgileri ilgili kişiye aktararak güvenli bir şekilde hizmet dökümü sorgulama işlemini yapabiliriz.
– İnternet üzerinden Sosyal Güvenlik Kurumu’nun ilgili uygulamasına giderek işlemlerinizi en rahat biçimde yapabilirsiniz.İsim ile SSK Hizmet Dökümü Sorgulama
İsim ile SSK Hizmet Dökümü Sorgulama

İsim ile SSK Hizmet Dökümü Sorgulama Sosyal Güvenlik Kurumu hizmet dökümü sorgulama işlemi yaparken bir diğer kazancımız ise şudur; bu işlemi yaparken aynı zamanda gerek kamu kuruluşunda olsun gerekse özel sektör olsun işverenimiz tarafından tam olarak sigorta primlerimizin yatırılıp yaptırılmadığına bakabiliriz.

Eski adıyla Sosyal Sigortalar Kurumu yeni adıyla Sosyal Güvenlik Kurumu sorgulama işlemleri için zaten tek bir bağlantı kullanılmaktadır. Bağlantı ekranından kişisel bilgilerimizi ( bunlar sırasıyla Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşlık Numarası, Nüfusa bağlı olduğu il ve ilçe, Cilt numarası, doğum yılı ve güvenlik kodudur. ) girdikten sonra İsim ile SSK Hizmet Dökümü Sorgulama işleminizi kendi sigortanızla ilgili tüm bilgilere ulaşabilirsiniz. İlgili internet bağlantısı aşağıdadır.
İsim ile SSK Hizmet Dökümü Sorgulama sayfası Tıklayın !

SORU SOR

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

YORUMLAR