Faizsiz Taksitli Nakit Avans

Faizsiz Taksitli Nakit Avans, Taksitli nakit avans, hemen hemen her bankanın vermeye başlamış olduğu basit kredi tiplerinden biridir. Günlük ihtiyaçlar doğrultusunda ortaya çıkan nakit sıkıntılarını gidermek için kullanılan nakit avanslar, müşterilerin sıkça tercih ettiği hizmetlerden biridir.Faizsiz Taksitli Nakit Avans

Bankaların birbirleriyle olan rekabetleri sonucu ortaya pek çok hizmet çıkmıştır. Nakit avans da bu konulardan biridir. Faizsiz taksitli nakit avans veren bankalar her gün artmaktadır. Müşterilerin nakit ihtiyaçlarına en hızlı çözümleri sunma amacıyla yola çıkan bankalar, düşük faiz oranlarıyla da yüzleri güldürüyor. Bankalardan nakit avans çekebilmenin tek bir şartı vardır: Bankanın kredi kartına sahip olmak. Aylık gelirinizin göz önünde bulundurulduğu hesaplamada, kredi kartı limitinizle orantılı olarak bir avans miktarı çıkarılıyor. Her ne kadar müşterilerin gönlünden geçen şekil, nakit avansın faizsiz olması olsa da, bankalar düşük faiz oranları belirleyerek faiz konusunu es geçmiyorlar. Borcunu ödememeniz halinde, belirlenen faiz oranı üzerinden borcunuzu ödemeniz gerekiyor. Taksitli nakit avans oldukça avantajlı olsa da, büyük bir dezavantaj da barındırıyor. Bu konuya işlenen faiz ücretleri, aylık değil günlük olarak hesaplanır. Müşteriler açısından sıkıntılar doğurabilecek bu konuyu göz ardı etmemek gerekir. Faizsiz taksitli nakit avans 2018 yılı için bankaların en çok merak edilen konularından.Faizsiz Taksitli Nakit Avansı Nasıl Çekerim?

Genelde bankalar, size kredi kartınızı yollarken nakit avans özelliği açık bir şekilde yollar. Ancak bazı kartlar için istisnalar vardır. Bu kartlar genellikle üniversite öğrencilerine özel yapılmış kartlardır. Üniversite öğrencileri nakit ihtiyacını hep hissederler ancak ödeme konusunda bankaların güvenilir kişiler listesinde yer almazlar. Bu sebeple üniversite kartlarında nakit avans özelliği açık değildir. Kartınızın nakit avans özelliği açıksa, yapmanız gereken tek şey ATM’ye gitmek olacaktır. Taksitli nakit avans hesaplaması yaparken birçok konu bu hesaplamaya dahil edilir. Bu yüzden, ATM’de size gösterilen tutarı iyi incelemeniz gerekir çünkü sonradan çeşitli vergi kesintileri ve ödemelere tabi tutulabilirsiniz.

Nakit Avans Veren Bankalar:

Faizsiz taksitli nakit avans veren bankalar günden güne artmaktadır. Bankalar arasında rekabete dönüşen bu hizmet türünde, koşullar gittikçe esnetilmektedir. Günümüzde taksitli nakit avans özelliği sunmayan bir banka yoktur. Ancak her banka, kendi şartlarını taşır. Bu sebeple kredi kartınızın olduğu bankadan nakit avans çekmek üzere işlem yaparsanız, şartları iyi incelemenizde fayda vardır. QNB Finansbank, Akbank, Garanti, Ziraat, İş Bankası gibi birçok banka nakit avans hizmeti vermektedir.Akbank Faizsiz Taksitli Nakit Avans:

6655’e TA yazıp yollarsanız, banka sizi bilgilendirmek amacıyla arıyor. 12 aya varan vade imkanlarıyla nakit avans almanız mümkün. Telefon şubesini arayarak da bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz. İnternet şubesi ve mobil uygulama aracılığıyla da nakit avans talebinizi gerçekleştirebilirsiniz. Akbank faizsiz nakit avans imkanlarından ATM’ye giderek de faydalanabilirsiniz.

Vakıfbank Faizsiz Taksitli Nakit Avans:

Vakıfbank da faizsiz taksitli nakit avans imkanından faydalanabileceğiniz bankalardan biri. Vakıfbank nakit ihtiyaçlarınıza bazı dönemler ek olarak kampanyalı hizmetler de sunmaktadır.  Bu tip kampanyalardan bazı müşteriler faydalanmaktadır ama normal şartlarda çekilebilecek faizsiz taksitli nakit avans imkanlarından herkes faydalanabilir.Halkbank Nakit Avans:

Halkbank’ın kredi kartı olan Paraf kartla taksitli nakit avans çekmeniz mümkün. 3,6,9 ve 12 taksit imkanlarıyla da ödeme güçlüğü çekmeden nakit borcunuzu ödeyebilirsiniz. En yakın Halkbank şubesi, ATM’ler, İnternet şubesi ve Halkbank Dialog üzerinden nakit avans işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

QNB Finansbank Taksitli Nakit Avans:

QNB Finansbank müşterileri kredi kartı kullanıcısıysa, taksitli nakit avans çekmeleri çok kolay. 6,9 ve 12 taksit seçenekleriyle nakit ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Ne kadar nakit avans alabileceğinizi internet sitesi üzerinden hesaplamanızı da mümkün kılmışlar.SORU SOR

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

YORUMLAR