Borç Transferi Yapan Bankalar

Borç Transferi Yapan Bankalar hangisi? Şartları nelerdir, merak ettiğiniz tüm detayları bu makalemizde paylaşacağız. Borç kapatma kredisi ile ilgili farklı kampanyalar, hemen hemen tüm bankalar tarafından gündeme getirilmektedir. Farklı bankalarda birden fazla borcu olan ve ödemekte zorluk yaşayanlar, borç transferi ile tüm borçlarını tek bir bankada toplayabilir.Borç Transferi Yapan Bankalar

Kampanya dahilinde çeşitli ödeme avantajlarından da faydalanmak mümkündür. Farklı bankalara ödeme yapmak yorucu ve riskli bir iştir. Gözden kaçan bir ödeme gecikme faizi uygulanmasına ya da icra işlemlerine neden olabilir. Bu nedenle, bankaların sunduğu borç transferi hizmetlerinden faydalanılması önerilmektedir. Bankalar, daha fazla müşteriye hitap edebilmek için sıklıkla bu gibi kampanyalar düzenlemektedir.Borç Kapatma Kredisi İçin Başvurular Nasıl Yapılır?

Borç kapatma kredisi veren bankalar 2018 listesinde Vakıfbank, Şekerbank, Odeabank ve Ziraat Bankası gibi kamu ve özel bankalar yer almaktadır. Bu bankalardan herhangi birine başvuru yapılarak, tüm borçlar toplanabilir. Borç kapatma kredisi veren bankalar, kendi belirledikleri faiz oranı ve vade seçenekleri ile kredi sunmaktadır. Bu nedenle, tek bir bankanın borç kapatma kredisi incelenmemeli, diğer bankaların da tekliflerine göz atılmalıdır. Borç kapatma kredisi kimlere verilir sorusunun cevabında ise bir sınırlama bulunmamaktadır.

Not: Bankaların sunduğu şartları kabul eden ve borçlarını tek bir adreste toplamak isteyen herkes başvuru yapabilir.Borç kapatma kredisi başvurusunda banka seçimi çok önemlidir. Genellikle, en uygun faiz oranını ve vade süresini sunan banka tercih edilmektedir. Banka seçiminden sonra en yakın şubeye gidilerek borç transferi yapılmak istendiği söylenmeli ve gerekli işlemler tamamlanmalıdır. Banka onayı alındıktan sonra, diğer bankalardaki borçların kapatılması işlemini banka üstlenir.

Ödeme yapılması gereken bankalara, borçların tamamı yatırıldıktan sonra tek bir bankaya borçlanılmış olur. Bu sayede müşteriler de tek bir bankaya borç ödemesi yapabilirler.Şekerbank Borç Kapatma Kredisi

Şekerbank borç kapatma kredisi, 3 ay ile 48 ay arasında değişen vade seçenekleri sunmaktadır. %1.47 faiz oranı ile kredi verilmektedir. İhtiyaç kredisi, taşıt kredisi ya da kredi kartı borcu gibi başka bankalardaki tüm borçlar kredi ile kapatılabilmektedir. Banka personelleri, borçların kapatılması için gereken tutar ve ödeme planının hazırlanması gibi konularda müşterilere destek olmaktadır.Akbank Borç Kapatma Kredisi

Akbank borç kapatma kredisi ile taksitli borç transferi hizmetinden yararlanmak mümkündür. Başka bankalarda biriken kredi kartı borçları, tek bir kartta, Axess kartında biriktirilebilir. Karta aktarılan borçlar için taksitli ödeme kolaylığı da sunulmaktadır. 12 ay vade ve aylık %2.02 faiz oranı uygulanmaktadır.

Denizbank Borç Kapatma Kredisi

Denizbank borç kapatma kredisi, 48 ay vade seçeneğine sahiptir. Kefil şartı da istemeyen banka, düşük faiz oranları da sunmaktadır. Başvuru yapmak isteyenlerden istenen belgeler arasında şubelerde doldurabilecekleri kredi başvuru formu, nüfus cüzdanı aslı ve fotokopisi, maaş bordrosu ya da gelir belgesi bulunmaktadır.

QNB Finansbank Borç Kapatma Kredisi

Finansbank’ın borç kapatma kredisi, taşıt kredisi ve kredi kartı borçlarını kapatmak için kullanılabilmektedir. 48 ay vade seçeneği ile aylık ödenecek taksitler de oldukça düşük olmaktadır. %1.17’den başlayan düşük faiz oranları ile en avantajlı borç kapatma kredileri arasındadır. Gerekli başvuru belgeleri ile birlikte şubelerden başvuru yapılabilir.

Halkbank Borç Kapatma Kredis

Konut ve ihtiyaç kredilerinin transferi, Halkbank farklı ile masrafsız bir şekilde gerçekleştirilebilmektedir. Başka bankalardaki konut kredisinin transferi için 100 bin TL, 180 ay vade ve %1.09 faiz oranı sunulmaktadır. İhtiyaç kredisi transferi için ise %1.20 faiz oranı ve 48 ay vade seçeneği mevcuttur. İhtiyaç kredisi için kredi limiti ise 10 bin TL’dir.

SORU SOR

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

YORUMLAR