Anında Kredi Kartı Veren Bankalar

Anında Kredi Kartı Veren Bankalar Hangileridir? Kredi kullanmak isteyenler için anında kredi veren bankaları listeledik. Hızlı kredi kartı veren bankalar aşağıda listelenmiş olup, bankalar ve kartları hakkındaki bilgileri bu yazıda bulabilirsiniz.Anında Kredi Kartı Veren Bankalar

 • Akbank: Axess Kredi Kartı
 • Denizbank: Bonus Kredi Kartı
 • Fibabanka: Bonus Kredi Kartı
 • QNB Finansbank: Cardfinans Kredi Kartı
 • Garanti Bankası: Bonus Kredi Kartı
 • Halkbank: Paraf Kredi Kartı
 • ING BANK: Bonus Kredi Kartı
 • Şekerbank: Bonus Kredi Kartı
 • TEB: Bonus Kredi Kartı
 • Türkiye İş Bankası: Maximum Kredi Kartı
 • Yapı Kredi: Worldcard Kredi Kartı

Akbank:

Akbank Axess kredi kartı seçeneği ile 20.000 TL’ye kadar limiti olan bir kredi çıkartabilirsiniz. Axess kredi kartını alışverişlerinizde kullanabilir ve birçok kampanyadan yararlanabilirsiniz. Akbank kredi kartı başvurusunu Akbank’ın şubelerinden, internet sitesinden veya telefon bankacılığından yapabilirsiniz.Denizbank:

Denizbank, Bonus kredi kartı seçeneği ile tüm harcamalarınızdan bonus kazanmanızı sağlamaktadır. Denizbank kredi kartı başvurusunu Denizbank şubelerinden veya internet sitesinden yapabilirsiniz. Bonus kart alan kişilere doğrudan 200 TL tutarında bir bonus tanımlanmaktadır.

Fibabanka:

Fibabanka, Bonus kredi kartı seçeneği ile yurt içi ve yurt dışı tüm harcamalarınızdan bonus kazanmanızı sağlamaktadır. Fibabanka bonus kredi kartına başvurmak için, Fibabanka’nın sitesindeki önbaşvuru formunu doldurup bir Fibabanka şubesine gitmeniz gerekmektedir.QNB Finansbank:

QNB Finansbank’a ait olan Cardfinans kartı, anında kredi kartı onayı alabileceğiniz kartlardan biridir. Başvurunuzu QNB Finansbank sitesi üzerinden ve şubelerden yapabilirsiniz. Site üzerinden dolduracağınız bilgiler üzerine QNB Finansbank yetkilileri sizi arayıp, gerekli bilgilendirmeyi yapacaktır. Ayrıca başvurunuzun durumunu da QNB Finansbank üzerinden kontrol edebilirsiniz.

Garanti Bankası:

Garanti Bankası’nın sağlamış olduğu Bonus kredi kartına ait 300 kadar kampanya bulunmaktadır. Taraftarlara özel kredi kartı seçeneği de sunulmaktadır. Bonus kredi kartı başvurusu için Garanti internet sitesini kullanabilir ya da şubeye gidebilirsiniz.Halkbank:

Halkbank’ın kredi kartı olan Paraf’a tanımlı birçok kampanyadan yararlanabilirsiniz. İnternet üzerinden hızlı başvuru seçeneği ile başvurularınızı tamamlayabilirsiniz. Birçok ödeme, nakit avans, alışveriş vb. işlemlerinizi yaparken Paraf kredi kartınızı kullanabilirsiniz.

ING BANK:

ING BANK, Bonus kredi kartı seçeneği ile en kısa sürede kredi kartı veren bankalardan biridir. ING BANK şubelerinden başvurusunu yapabileceğini Bonus kredi kartınızın onaylanması durumunda, 5 dakika içinde şubeden teslim alabilirsiniz. Teslim edilen kartın üzerinde isim ve soyisim bilgileri bulunmamaktadır. İsterseniz 5 TL ücret ile üzerinde isminizin bulunduğu bir kredi kartı da çıkartabilirsiniz.Şekerbank:

Şekerbank da Bonus kredi kartı hizmetini kullanan bankalardan biridir. Birçok yerde kullanabileceğiniz, ödemelerinizi yapabileceğiniz ve kampanyalardan yararlanabileceğiniz bir karttır. Şekerbank Bonus kredi kartına başvurmak için bir Şekerbank şubesine gitmeniz gerekmektedir.

TEB:

TEB Bonus kredi kartı hizmetiyle 45ten fazla kampanyaya katılım sağlayabilirsiniz. TEB Bonus kartına başvurduğunuz zaman kartınız, sizin adınıza tanımlı 200 TL bonusuyla beraber gelmektedir. Başvurular internet sitesi aracılığıyla yapılabilmektedir.

Türkiye İş Bankası:

Türkiye İş Bankası’nın Maximum kredi kartı seçenekleri ile müzeden sinemaya, tiyatrodan yemeğe gibi birçok alanlarda indirim kazanabilirsiniz. Ayrıca kredi kartınızda biriken MaxiPuanlarınızı da istediğiniz işleminizde kullanabilirsiniz. Mobil bankacılık üzerinden kampanyalara katılım sağlayan Maximum kart ayrıca yine mobil bankacılık üzerinden temassız ödeme yapmanızı da sağlamaktadır. Maximum kart başvurusunu şubelerden veya internet sitesi üzerinden yapabilirsiniz.

Yapı Kredi:

Yapı Kredi’ye ait olan Worldcard isimli kredi kartı seçeneğiyle iş kartı, sanal kart, Opet kartı vb. kart seçeneklerini kullanabilirsiniz. Birçok kampanya ve indirimden yararlanabileceğiniz gibi alışverişleriniz ile beraber Worldpuan kazanma şansınız da bulunmaktadır. Worldcard kredi kartı başvuruları şubelerden, mobil bankacılık üzerinden, internet sitesinden, telefon bankacılığından ve SMS üzerinden yapılmaktadır.

SORU SOR

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

YORUMLAR