ŞİFRESİZ SSK SORGULAMA SİSTEMİ

SSK Sorgulama tc kimlik no ile SSK Gün Sorgulama, işe giriş, işten ayrılış tarihlerini görüntülemek ve Sigortam yatıyor mu SSK prim günüm ne kadar olmuş SGK Sorgulama işlemleri gibi merak edilen tüm sorularınızın yanıtı artık çok kolay, SSK prim Günü Sorgulama Sayfamızda Anında SSK Gün Sorgulama ve SSK Hizmet Dökümünüzü alabilirsiniz. e-Devlet şifresi kullanmadan, İnternet üzerinden e Devlet şifresiz SGK Sorgulamanızı ilgili sayfamızdaki form üzerinden bu uygulamayı güvenli bir şekilde kullanabilirsiniz. NeZamanEmekliOlurum.com’ tarafından kullanıma sunulan SGK Hizmet Sorgulama Tablosu bu sayfa üzerinden yayınlanmaktadır. SSK Sorgulama işleminizi anında aşağıdaki Form üzerinden yapabilirsiniz.

SSK Sorgulama Nasıl Yapılır?

SSK Sorgu işlemi için Yapmanız Gereken aşağıdaki sorgulama formunda istenen bilgileri eksiksiz doldurmanız gerekir online olarak SSK Sorgulama yapmış olacaksınız. Uyruk Seçimi TC. Vatandaşı olarak seçili ekrana gelmektedir. Bunu değiştirmeniz gerekmez. T.C Kimlik no bölümüne Nüfus Cüzdanınızda yazılı 11 Haneli TC. Numaranızı Girmeniz yeterlidir.  Ve sonrasında size SSK Sorgulama ekranında Nüfusa kayıtlı Kimliğinizde yazılı ili soran bölüme kayıtlı olduğunuz ili girmelisiniz. Sonra hemen altında Cilt no sormaktadır bu bölümde Nüfus kağıdınızda ki arka yüzünde bulunan cilt no yazan yerdeki rakamları girmeniz yeterli olacaktır. Bunu da tamamladıktan sonra Doğum tarihiniz istenmektedir. Doğum tarihinizi gün ay yıl olarak girmelisiniz. Bu alanı da doldurduktan sonra Güvenlik doğrulama kodu istenir bunu aynen formun altında SORGULA Butonunun üstündeki Görünen karakterleri istenen bölüme eksiksiz girmelisiniz.

SSK Sorgulama Tablosu

SGK Sorgulama Hakkında ! Önemli Bilgi. SSK Sorgulama işlemini yaparken sormak istediğiniz aklınızı karıştıran veya anlamadığınız bir durum olursa lütfen bize danışın bu konu hakkında sizi aydınlatmak isteriz. Tüm soru ve Önerileriniz ve Görüşleriniz bizim için önemlidir. Bunları bizimle paylaşmaktan çekinmeyin. Sorularınızı SGK Uzmanlarımız Aynı saat içinde yanıtla maktadırlar. Sorularınızı aşağıdaki bölümden yorum yaparak bildirmeniz yeterli olacaktır. Yorum yazarken sormak istediklerinizi ayrıntılı yazınız ve Lütfen Sorularınız için Yorum Yapınız mail adresinizi yazmayı unutmayınız.

SSK Sorgulama TC Kimlik no ile
SSK Sorgulama TC Kimlik no ile

Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK), SSK Sorgulama- Hizmet Dökümü’nü şifresiz olarak görebilme imkanı sağladı. Bu kolaylık sayesinde isteyen istediği zaman T.C. Kimlik numarası ile SSK sorgulama işlemini gerçekleştirebilecek.

Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak açılan sayfadaki “TC Kimlik No, Baba Adı, Nüfusa Kayıtlı Olduğunuz İl ve İlçe, Cilt No, Aile Sıra No ve Doğum Tarihi” gibi bilgileri nüfus cüzdanınızda yazdığı gibi, büyük harflerle doldurun. Sonra “SORGULA” yere tıklayınız açılan sayfadan “Hizmet Dökümü 4A” yazan yere tıklayınız..

TC Kimlik No İle SSK Sorgulama İçin Tıklayınız:

SORU SOR

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir