Emekli Sandığı

Emekli Sandığı

Emekli Sandığı Sorgulama 

Emekli Sandığı Hizmetleri hakkında Tüm Ayrıntılı ve detaylı bilgileri bulabileceğiniz bu sayfa ile siz sevgili ziyaretçilerimiz için emekli maaş hesaplama, Emeklilik Sorgulama ve Hizmet dökümü alma işlemleri hakkında ayrıntılı bilgi vereceğiz. Emeklilik hesaplama ve sorgulama işlemlerini “Emekli Sandığı” bu sayfa üzerinden kolaylıkla yapabilecekler. Bağkur, SGK, SSK, Sosyal Güvenlik Kurumu’da dahil olmak üzere Tüm “SGK Sorgulama” işlemlerinizi ilgili bağlantı adresini tıklayarak yapabilirsiniz.

İlgili Kuruma Bağlı Genel Müdürlüğü 5434 sayılı kanunla, kamu kesiminde çalışan memurlarla askeri personelin emekliliklerinde ve maluliyetlerinde kendilerinin, ölümleri halinde ise dul ve yetimlerinin sosyal güvenliklerini sağlamak amaçlanmıştır. Bu konuyla ilgili sayfamız üzerinden bir çok sorgulama işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz. Sormak istediğiniz tüm özel soru ve önerileriniz için lütfen sayfamızın altındaki yorum bölümünden bizlere iletin 7/24 Soru ve görüşleriniz değerlendirilip size geri dönüş yapılacaktır.

Nezamanemekliolurum.com’un “SSK Sorgulama” Sayfası yoluyla, Bağkur, SGK, SSK ve İlgili Kurumlara bağlı Emeklilik ve Gerekli Hizmet Dökümü belgeleri ve detayları hakkında tüm merak edilenleri öğrenebilirsiniz.

4C(Kamu Çalışanları) İkramiye ve Maaş Hesaplama

Emekli Sandığı

 T.C. E. Sandığı Genel Müdürlüğü Hizmetleri

İligili Hizmetlerle alakalı aşağıda sizlere diğer yapabilceğiniz sorgulama işlemlerinden bahsetmek isteriz alt kısımda bulunan konu başlıklarına göre sizin aradığınız sorgulama işlemiyle alakalı bağlantı adresini tıklayarak sorgulama yapabileceksiniz. Öğrenmek istediğiniz sorgulamalar arasında, İlaç Kullanım süresi, Emekli Aylık bilgisi, Muayene katılım payı, öncelikli Tüm E. Sandığı hizmetlerinden kolayca bu “SGK” bu adresten yararlanarak diğer tüm sorgulama işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Doğum tarihinizi, cinsiyetinizi ve Emekli Sandığı’na tabi hizmetlerin başlangıç ve ayrılış tarihlerini seçiniz. Halen Emekli Sandığı’na tabi çalışıyorsanız ayrılış tarihini seçmeyin. Görevden ayrılıp yeniden giriş yapılmışsa her biri için başlangıç ve ayrılış tarihlerini seçiniz. Eğer diğer sosyal güvenlik kuruluşlarında da geçen hizmetleriniz varsa ilgili tablodan girişlerini yapınız.

 1. Emekli Sandığı Emekli Aylık Bilgilerini Görme
 2. Emekli Sandığı İlaç Kullanım Süresini Görme
 3. Emekli Sandığı Muayene Katılım Payı
 4. İştirakçi (Çalışan) İşlemleri için tıklayın.
 5. Emekli Sandığı Hizmet Hesaplama

4C EMEKLİLİK HİZMET SÜRESİ VE YAŞ HESABI

*Doğum tarihinizi yazıp, cinsiyetinizi seçiniz.
*4/c (Devredilen Emekli Sandığı) kapsamındaki hizmetlerinizi, başlangıç ve bitiş tarihlerine uygun olarak belirtiniz.
*Görevden ayrılıp yeniden göreve başlamışsanız her biri için başlangıç ve bitiş tarihlerini “Ekle” butonunu kullanarak belirtiniz.
* 4/a (Devredilen SSK), 4/b (Devredilen Bağ-Kur) ve diğer(506 SK/20.Md tabi geçen) hizmetleriniz varsa ilgili alandan hizmetlerinizi ekleyiniz.
*4c’ye(Devredilen Emekli Sandığı) tabi emeklilik yaş hesabınız tamamen girdiğiniz bilgiler esas alınarak yapılmakta olup bilgilendirme amaçlıdır. Resmi bir işlemde kullanılamaz.
*Hiçbir surette resmiyet arzetmemektedir.
*Aynı tarihlere rastlayan hizmetleriniz varsa, çakışan sürelerden bir tanesi dikkate alınacaktır.
*18 Yaş altı hizmetleriniz, ancak Kaza-i Rüşt kararı ve/veya 18 yaş öncesi yaş tashihi geçerliliği durumunda dikkate alınacaktır.
*Fiili hizmet zammı süresinden yararlanan kişilerde bu tablo uygulanmamaktadır.
4c Emeklilik Hesaplama

 • (*) Doğum tarihi ve Cinsiyet seçiniz.
 • 4C’ye (Devredilen Emekli Sandığı) tabi hizmetleriniz.
 • 4B’ye (Devredilen BAĞ-KUR) tabi hizmetleriniz.
 • 4C’ye (Devredilen Emekli Sandığı) tabi borçlanılan.
 • Diğer hizmetleriniz.
 • 4a (Devredilen SSK) hizmetleriniz.