SGK Hizmet Dökümü Nasıl alınır? e-Devlet şifresi gerektirmeden SGK Hizmet sorgulama.

SGK Hizmet Dökümü Almak için Aşağıdaki SGK Gün Sorgulama SGK işe giriş, SGK işten çıkış Dökümlerini kolaylıkla görüntüleyebilirsiniz. Alt kısımdaki tablodaki görülen istenen soruları girmeniz yeterli olacaktır.

SGK Hizmetleri Hakkında Sormak istediğiniz özel konu ve sorularınız varsa lütfen uzman ekibimize bunu danışmaktan çekinmeyin soru ve görüşleriniz bizim için önemlidir.

SGK Hizmet Dökümü Sogulama
SGK Hizmet Dökümü Sorgulama sayfası

Sgk hizmet dökümü alma ve sorgulama sayfamızda 4A – 4B Hizmet dökümlerini kolaylıkla alabilirsiniz. Sorgulama işlemleri nasıl yapılmaktadır.

SGK Hizmet  işlemleri 15 Aralık 2011 tarihinden itibaren SGK Sorgulamaları artık şifresiz olarak yapılabiliyor. Daha önce e-Devlet sisteminde yer alan SSK Hizmet Dökümü uygulamasına artık size özel kişisel kimlik bilgilerinizi girerek SGK Hizmet Dökümünüzü alabilirsiniz. Yazımızın devamında Hizmet dökümünü nasıl alacağınızı alacağız.

SSK HİZMET DÖKÜMÜMÜ NASIL ALABİRİM

Yeni uygulamada T.C. kimlik numarasının yanında nüfusa kayıtlı olduğu il/ilçe, cilt no gibi herkes tarafından bilinemeyecek özel bilgilerin girilmesi gerekiyor.

SGK Hizmet Sorgulamak için Tıklayınız

SGK Mobil Sorgulama Uygulaması
SGK Mobil Sorgulama Uygulaması

Üstdeki bağlantıdan giriş yaptıkdan sonra formu kişisel bilgilerinizle doldurup “Sorgula” butonuna bastıkdan sonra aşağıdaki gibi ekran ile karşılaşacaksınız. Açılan sayfanın  sağ kısmında ki menüden Hizmet Dökümü 4A yı tıkladıkdan sonra SSK Sorgulama yapabilirsiniz. Dilerseniz ekranın sağ kısmında PDF yazan yere tıklayarak  SGK Hizmet Dökümünüzü Alabilirsiniz.

Akıllı Mobil Telefonlar Üzerinde SSK Sorgulama ve SSK Hizmet Dökümü alma Kolaylığı da sağlanmaktadır.

Bu uygulama ile,

Kimlik Bilgilerinizi kullanarak 4a Hizmetlerinizi sorgulayabilirsiniz.

***************************************************************
Kişisel hizmet bilgilerinin, ait olduğu sigortalı tarafından sorgulanabilmesi amacıyla bazı Nüfus bilgilerinin doğrulanması talep edilmektedir. Girdiğiniz bilgiler kayıt altına alınmamaktadır.

***************************************************************
SGK kurumsal Mobil Uygulamaları yalnızca Android market (play.google.com) üzerinden yayınlanmaktadır.
***************************************************************
Belge Türü :”A”:Asıl “İ”:İptal “E”:Ek “T”:Teftiş Raporu ile iptal edilen Hizmetler olarak ifade edilmektedir.

Hizmet Döküm Bilgilerinizde Farklı Ad ve Soyadın Görülmesi Halinde Bu Kişiye Ait Hizmetin Dikkate Alınmadan Gerekli Düzeltme İşleminin Yapılabilmesi İçin Bağlı Bulunduğunuz Sigorta İl/Sigorta Müdürlüğüne Müracaatınız Gerekmektedir.

Tarım sigortası hizmetleri ile askerlik borçlanmasına ait hizmetler sisteme aktarıldıkça görüntülenecektir.

Kurum uygulamaları gereği yapılacak işlemler dışında sayfa içeriği bilgilendirme amaçlı olup,resmi belge olarak kullanılamaz. Uyuşmazlık halinde Kurum kayıtları esastır.

Daha iyi hizmet verebilmek için yorumlarınızı mümkün oldukça dikkate alıyoruz.

sgk mobil uygulaması
Sgk mobil uygulaması sgk hizmet dökümü almak için ve Ssk hizmet dökümü sorgulamak için telefonunuza indirebilirsiniz

4A SGK 4A SSK Hizmet dökümü Sorgulama Yapın !

SGK Hizmet Dökümü Almak için Lütfen Bu Toolbar Bilgisayarınıza Kurun ve Kolaylıkla SGK Hizmet dökümünü alma ve Ne zaman emekli olabilirim gibi Merak edilen konulara hemen erişim sağlayın ! Tıklayın ve Yükleyin.. 

SORU SOR