NEZAMANEMEKLİOLURUM.COM – HAKKIMIZDA

Firma Profili ve Referanslar :

(Not: Sitemizin resmi kurumlarla hiçbir ilişkisi yoktur. nezamanemekliolurum.com, resmi kurumların verdiği online hizmetlere daha kolay erişilmesi amacıyla oluşturulmuştur.)
SGK Sosyal Güvenlik Kurumsal Danışmanlık Hizmetleri ve bilgilendirme ve yönlendirme amaçlı olup doğrudan kaliteli ve özgün haberleri ziyaretçilerine sunmaktadır. NEZAMANEMEKLİOLURUM.COM – 2010 yılında İstanbul’da Onur Uslu ve Murat Aksun tarafından kuruldu.

Bu yeni yapılanmadaki amaç sürekli olarak değişen Sosyal Güvenlik Mevzuatı ve Çalışma Hayatı Konularını danışmanlık hizmeti verilen firmalara yönelik daha anlaşılabilir ve uygulanabilir bir duruma getirerek uygulamadaki sıkıntıları ortadan kaldırmaktadır.

Sosyal Güvenlik Kurumsalı ayırt edici en büyük fark uygulamadaki hızlılıktır.

Sosyal Güvenlik Kurumsal ile çalışan işletmeler yasal mevzuat değişikliklerinden anında haberdar olmakta ve bu değişiklikleri sadece yazılı mevzuatta kalmayıp, uygulamasıyla birlikte hayata geçirebilmektedirler.

Bu da işletmelerin hızlı bir değişime ve doğruya götürmekte, hatayı sıfıra indirmektedir.

Ayrıca Sosyal Güvenlik Kurumsal tarafından hazırlanıp gönderilen e-bültenler ve bültenlere konu olan makaleler işletmelerin üstü kapatılan sorunlarına kesin çözüm olmaktadır.

Site yönetimi: onur.uslu@nezamanemekliolurum.com

email: mail@nezamanemekliolurum.com

SORU SOR