Ev Hanımlarına Kredi Veren Bankalar 

Ev Hanımlarına Kredi Veren Bankalar, Ev hanımları için kredi gittikçe zorlaşan hayat şartlarında günlük ihtiyaçların giderilmesinde oldukça önemli bir destektir. Ev hanımları bankaların imkân tanıdığı finansal desteği kullanarak alışverişlerinde büyük avantaj sahibi olurlar.Ev Hanımlarına Kredi Veren Bankalar 

Ev hanımlarının banka kredisinden yararlanması için belli şartları sağlamaları gerekir. Krediden yararlanmak için başvuru sahiplerinin bankaların talep ettiği evrakları eksiksiz tamamlamaları gerekir. Bankaya verilen evraklar arasında en önemlisi gelir belgesidir.Gelir belgesi olmayan hanımlara kredi veren bankalar elbette vardır. Gelir belgesiz başvuru durumlarında kredi notu önem kazanır. Bu durumda kredi notu yüksek olan ev hanımlarının kredilerine olumlu sonuç almaları daha garanti olur. Başvuru sahibi bayanları bankalarla geçmişte olan işlemleri düzenli olarak yaptıkları ödemeler kredi notu hesaplamasında önemlidir. Başvuru yapılan bankada önceden yaptığı işlem bulunmayan ev hanımları kredi puanları olmadığı için kredi kullanma olasılıkları zor olur.

Kredi puanı konusunda sıkıntı yaşansa bile belli kriterleri olan ev hanımları gelir belgesiz kredi alabilirler. Bu kriterler şunlardır:  • Ek gelir sahibi olan ev hanımları kredi puanları yüksek olmasa bile kredi kullanabilirler. (Kira geliri, evde ek iş yaparak para kazanmak)
  • Sahip olunan ek gelir tutarı ne kadar ise o oranda kredi taksit ödemesi düzenlenerek ek gelirin taksit tutarını karşıladığı miktarda kredi alabilir.
  • Gayrimenkul sahipleri gelir belgesi beyan etmeden ipotek yolu ile kredi kullanabilir.
  • Ebeveynlerinden kalan emekli maaş geliri olan başvuru sahipleri daha kolay kredi kullanabilirler (emekli maaşı düzenli gelir kabul edilir).
  • Kefil ile yapılan başvurular kredi alımlarını kolaylaştıran etkenlerden olur.
  • Başvuru sahiplerinin bankalarda bulunan yatırım hesapları olumlu değerlendirilir ve kredi alımlarında kolaylık sağlar.

Ev hanımlarına kredi veren bankalar 2018 yılında finansal desteklerine devam etmektedir. Bankaların ev hanımlarına sunduğu avantajlardan yararlanmak için Internet üzerinden kolayca başvuru yapılır.

Aktifbank’tan Ev Hanımlarına Kredi Fırsatı

Aktif Bank ev hanımlarına kredi fırsatını oldukça avantajlı seçeneklere sunuyor. Internet üzerinden veya şubelere giderek başvurunuzu kolayca yapabilir ve size sunulan fırsatları avantaja çevirirsiniz. 30 bin TL’ye kadar kredi imkânı sunan Aktifbank Nkolaykredi.com adresinden girerek başvuru yapabilirsiniz. Internet üzerinden yapılacak başvuruda kısa formu doldurularak kredi evraklarına ekran üzerinden onaylama yapılır. Böylece şubeye gitmeye gerek kalmadan Internet üzerinden kredi işlemlerini gerçekleştirmek oldukça kolay olur.Garanti Bankası’ndan Ev Hanımlarına Kredi Fırsatı

Garanti Bankası ev hanımlarına kredi fırsatı sunan bankalar arasındadır. Uygun faiz oranları ile kredi imkânı sunan Garanti bankasından kredi kullanmak için gerekli belgelerin temin edilmesi gerekir. Kredi puanı düşük olmayan ev hanımları kefil göstererek veya ipotek şartlarını yerine getirerek kredilerini kolaylıkla kullanabilirler. Ev hanımları İhtiyaç kredisi statüsündeki krediyi kullanırken gerekli şartları yerine getirmeleri gerekir. Kredi başvuruları Internet üzerinden veya şubeye giderek yapılır.

Şekerbank’tan Ev Hanımlarına Kredi Fırsatı

Şekerbank ev hanımlara kredi fırsatı sunan bankalar arasında bulunur. Şekerbank uygun faiz oranları ve vade seçenekleri ile kredi vererek ev hanımlarına destek olmaya devam ediyor. Kredi kullanırken kredi puanının yüksek olması yeterli olacaktır. Yüksek kredi puanına sahip ev hanımlarının Şekerbank tan kredi kullanması daha kolay olur. Kredi puanlarında sıkıntılı durum yaşayan ev hanımları kefil göstererek veya ipotek yolu ile kredi kullanabilirler. Ek gelir sahibi olan ev hanımları ek gelirlerini bankaya belgeleyerek kredi alımlarında kolaylık sağlarlar. Bankanın istediği evrakları temin edebilecek olan ev hanımları Internet üzerinden başvurularını kolaylıkla yapılırken bizzat banka şubelerine giderek başvurularını yapabilirler.SORU SOR

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

YORUMLAR