SSK Randevu Alma

SSK Randevu Alma

SSK RANDEVU ALMA KOLAY YOLU İNTERNET’TEN GEÇER

SGK ve SSK Randevu nedir Nasıl Alınır?  Online Randevu belli bir yerde iki veya daha fazla kişi arasında yapılan çeşitli konularda olan karşılıklı görüşmedir. Bu sayfamızda Dilediğiniz Hastane için Anında online Randevu Alabilirsiniz Lütfen ilgi bağlantı adreslerini tıklayarak randevu alma işleminizi gerçekleştirin..

Sitemiz Üzerinden Online Olarak Sosyal Sigortalardan randevu alabilirsiniz bunu yapmanın yolu.. SSK Randevu Alma Üç şekilde randevu alınabilir.

İnternet üzerinden ücretsiz olarak SSK randevu alma işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
Alo 182 numarasını arayarak telefon aracılığıyla SSK randevusu alabilirsiniz
Hastahaneye giderek danışmadan birebir SSK randevu alma işlemini yapabilirsiniz. Fakat hastahaneden yapacağınız randevu işlemlerinizde mesai saatinin başladığı en erken saatte giderseniz randevunuzu o gün içinde alabilirsiniz diğer türlü randevular dolabilir veya çok geç saatlerde randevuya kalabilirsiniz.

SSK RANDEVU ALMA SİTESİNE ÜYE OLABİLMEK İÇİN YAPILMASI GEREKENLER

Eğer siteye üye değilseniz ve ilk defa giriş yapıp randevu almak istiyorsanız öncelikle üye olmanız gerekmektedir. Üye olma işleminizi aşağıda vereceğimiz bağlantıdan ücretsiz ve güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

İlk olarak aşağıda vermiş olduğumuz linke tıklayıp sol alt köşede yazan yeni üye ol kutusuna tıklayınız.
Sonrada karşınıza gelen ekranda sizden kişisel kimlik bilgileriniz, e-posta adresiniz telefon numaranız ve siteye giriş yapabilmeniz için sizin tarafınızdan belirlenecek olan parolanız istenecektir.
E-posta adresi kısmını doldurma zorunluluğunuz yoktur fakat E-posta edresiniz bilgilerinizi kontrol etme açısından size hatırlatıcı bir kaynak olmaktadır.
Bu vermiş olduğumuz bilgileri doldurduktan sonra SSK randevu alma sitesine üyeliğiniz gerçekleşmiş olacaktır.
Artık ne zaman randevu almak isterseniz, almış olduğunuz parolanız ve T.C. numaranız ile sisteme giriş yapıp istediğiniz şehrin istediğiniz hastahanesi ve istediğiniz doktorundan çok kolay bir şekilde SSK randevusu alabilirsiniz..

ALO 182 SERVİSİNDEN NASIL RANDEVU ALABİLİRİM?

Ev telefonunuz, iş telefonunuz, ankesörlü telefon veya cep telefonunuzdan ALO 182′ yi arayabilirsiniz sonra, Çağrıyı yanıtlayan çağrı merkezi çalışanına T.C. numarası söylenir, Randevu talep edilen hastahane veya gitmek istenilen hekim adı tercihleri oparatöre bildirilir, Oparatör uygun tarih ve saatleri size bildirir ve istediğiniz güne ve saate randevunuzu alabilirsiniz.

SSK RANDEVU ALMA ONLİNE SAYFASINA GİTMEK İÇİN LÜTFEN TIKLAYINIZ !