NeZamanEmekliOlurum.com Hoşgeldiniz, 23 Şubat 2017


Tc Kimlik No ile Emeklilik Hesaplama

Bulunduğunuz Sayfa: Emeklilik » Tc Kimlik No ile Emeklilik Hesaplama
Tc Kimlik No ile Emeklilik Hesaplama

Emeklilik Hesaplama nasıl yapılır? SGK 4A-4B-4C Emeklilik hesaplama Tablosu 

Tc Kimlik No ile Emeklilik Hesaplama Çalışanlar için geleceklerinin teminatı olan emeklilik, çalışanlar tarafından çok fazla önemseniyor ve internette her gün binlerce kişi emeklilik yaşı sorgulama, emeklilik hesaplama ve sosyal güvenlik kurumu prim sorgulama gibi anahtar Kelimeler arasında en çok aranan sayfamız Emeklilik Hesaplama Tablosu sorgusu için aşağıdaki Emeklilik Hesaplama tablosunu eksiksiz doldurmanız halinde sizlere anında ne zaman emekli olabilirim sorunuza Yanıt veriyor Emeklilik Hesaplama sorgusunu bu sayfada bulacaksınız  Ne zaman emekli olurum 4A-4B-4C Emeklilik sorgulamaları bu adreste yapılıyor.

Emeklilik Hesaplama Tablosu

Sizlere Daha iyi Hizmet Verebilmek Adına Emeklilik ile alakalı tüm soru ve Görüşlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz yorumlarınız ve Görüşleriniz bizim için önemlidir. Lütfen Sorularınızı yorum olarak yazın 24 saat içinde SGK Uzmanlarımız Tarafıdan cevaplanacaktır.

Tc Kimlik No ile Emeklilik Hesaplama gibi Bu Tarz sorgulamalarla ilgili devlet dairelerine gidip sorgulatmak mümkün olmaktadır. Ama bu zaman alabilir daha kolay yolu ve yöntemi  ”Tc Kimlik No ile Emeklilik Hesaplama”  sayfamızı ziyaret etmenizdir bununla birlikte, internet üzerinden de sorgulama yapabilirsiniz. Hatta yeni çıkan cep telefonu uygulamaları ve telefon ile emeklilik hesaplatma servislerinden yararlanabilirsiniz. Bu servislerde çok fazla bilgi gerektirmeden kolayca ne zaman emekli olabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

Tc Kimlik No ile Emeklilik Hesaplama için Sizden istenecek olan bilgiler ise sırasıyla şu şekilde: – Türkiye Cumhuriyeti Kimlik Numarası – Baba adı – Nüfusa kayıtlı olduğunuz il ve ilçe – Cilt No – Aile Sıra No – Doğum tarihi Telefon ile emeklilik sorgulama servislerinin en önemli özelliği sizden herhangi bir şekilde şifre talep etmemesidir. Tc Kimlik No ile Emeklilik Hesaplama için Ayrıca bu telefon servislerinden Sosyal Sigortalar Kurumu; yeni adıyla Sosyal Güvenlik Kurumu hizmet döküm bilgisini de kolaylıkla öğrenebilirsiniz.

Tc Kimlik No ile Emeklilik Hesaplama

Hizmet dökümü öğrenmenin şu avantajı vardır. Çalıştığınız firmada; bu özel sektör firmaları hatta kamu firmaları da olabilir. Siz çalışanların; çalıştıkları süreler dahilinde yatırılacak olan sigorta prim günlerinizi takip ede bilmenizdir.
Sosyal Güvenlik Kurumu, Emekli Sandığı ve Bağkur’dan emekli olacak çalışanların emeklilik hesaplama yöntemlerinden birisi de emeklilik tablolarıdır. Bu sistem diğer sistemlerin otomatik olmayan halidir. Bu sistem ile emeklilik hesaplama yapılırken yanınızda danışabileceğiniz bir bilirkişi olmasında fayda vardır.

T.C Kimlik No İle SSK Hizmet Dökümü Sorgulama
SGK’nın resmi sitesi son 12 aylık süreci kapsayan aylardaki SSK Primlerinizi TC Kimlik No ile Sorgulama yapabilme imkanına sahipsiniz.

Bu imkan sayesinde en azından e-Devlet şifrenize ihtiyaç olmadan işe giriş çıkışlarınızı, SSK’nızın yatıp yatmadığını gönül rahatlığıyla görebilirsiniz. Şimdi size T.C kimlik numaranızla son 12 aylık SSK Hizmet Kontrolü nasıl sorgulayacağınızı anlatacağız.

Tc Kimlik No ile Emeklilik Hesaplama

Tc Kimlik No ile Emeklilik Hesaplama

T.C Kimlik Numaramla Nasıl SSK Sorgulama Yapabilirim?

T.C No ile Emeklilik Hesaplama sayfasının vermiş olduğu hizmetler arasında SSK Sorgulama işlemleri de bu sayfadaki bağlantıdan yapılmaktadır.

Yukarıdaki “T.C Kimlik No ile SSK Sorgulama” bağlantısını tıklayınız. Açılan sayfada ki giriş bilgilerine T.C numarınızı yazdıkdan sonra, bir aşağıdaki kısma ekranda gördüğünüz sayıyı aynen yazdıkdan sonra son 12 aylık SSK Sorgulamanızı yapabilirsiniz.

GD Star Rating
loading...
GD Star Rating
loading...
Tc Kimlik No ile Emeklilik Hesaplama, 7.0 out of 10 based on 28 ratings

 

Nezamanemekliolurum.com - En Çok Arananlar:

SGK Hizmet Dökümü
SGK Genel Yazı İşleri Sorumlusu.
Onur Uslu’yazar ’da ziyaret edebilir veya Youtube sayfasından takip edebilirsiniz.
DMCA.com

Etiketler:

Yorumlar

 1. MÜMTAZ ALTIN diyor ki:

  10.10.1970 DOĞUM TARİHİM
  01.02.1994 DE TARIM SİGORTAM 450 GÜN YATTI
  ESNAF SİGORTAMDA 1365 GÜN YATTI
  NORMAL SİGORTAMDA GÜN SAYISI 4372 OLDU
  1991 DE ASKERE GİTTİ 450 GÜNDE ONU YATIRRISAM NE ZAMAN EMEKLİ OLURUM
  BÖYLE HİZMET VERDİĞİNİZ İÇİN ALLAH RAZI OLSUN DİYORUM YANI EMEKLİ NEZAMAN OLUP MAAŞA BAĞLANA BİLİRİM ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDERİM

  GD Star Rating
  loading...
  GD Star Rating
  loading...
 2. cemile ugar diyor ki:

  11.3.1968 dogumluyum 1992de ise girdim 19996 da ciktim 2 senedir istege bagli bagkur oduyorum iki cocugumun dogum parasini odersem kac yasinda emekli olabilirim

  GD Star Rating
  loading...
  GD Star Rating
  loading...
 3. ADNAN PİR diyor ki:

  DOĞUM TARİHİM:01.11.1970
  İLK SSK BAŞLANGIÇ TARİHİM:01.11.1988
  DEVLET MEMURLUĞUNA İLK BAŞLANGIÇ TARİHİM:24.01.2001
  SSK PRİM GÜN SAYIM TOPLAM 1946 GÜN VE ASKERLİK BORÇLANMAMIDA 550 GÜN OLARAK ÖDEDİM TAM EMEKLİ OLABİLECEĞİM TARİHİ ÖĞRENMEK İSTİYORUM

  GD Star Rating
  loading...
  GD Star Rating
  loading...
 4. orhan aytar diyor ki:

  20.03.1968 doğumluyum.
  14.01.1997 de öğretmenlik görevime başladım.halen devam etmekteyim.
  1986-87-88-90-94 yıllarından toplam 501 gün sigortam çıkıyor.
  nezaman emekli olabilirim.teşekkürler.

  GD Star Rating
  loading...
  GD Star Rating
  loading...
  1. süleyman kökçen diyor ki:

   merhaba orhan bey ali tezele emeklilik yaşı sormak için mail adresi ne bulamadım siz biliyorsanız eğer bana yazarmısınız teşekkürler

   GD Star Rating
   loading...
   GD Star Rating
   loading...
 5. orhan aytar diyor ki:

  20.03.1968 DOĞULUYUM.
  14.01.1997 DE ÖĞRETMENLİK GÖREVİME BAŞLADIM.
  1986-87-88-94 YILLARINDAN 501 GÜN SİGORTAM MEVCUT.
  NE ZAMAN EMEKLİ OLABİLİRİM.TEŞEKKÜRLER

  GD Star Rating
  loading...
  GD Star Rating
  loading...

Yorum Yaz

CAPTCHA (Şahıs Denetim Kodu) Resmi

*