NeZamanEmekliOlurum.com Hoşgeldiniz, 22 Kasım 2017


Emeklilik Hesaplama

Bulunduğunuz Sayfa: Emeklilik » Emeklilik Hesaplama
Emeklilik Hesaplama

Emeklilik Hesaplama Uzun yıllar çalışma hayatından sonra kazanılan Emeklilik Sorgulama Tablosu

Emeklilik Hesaplama ve Emeklilik Sorgulama Tablosu kullanarak ne zaman emekli olacağınızı öğrenebilirsiniz. Alt Bölümde Emeklilik ile alakalı Tüm Merak edilen Konuları ayrıntılı bir şekilde sizlerle paylaşmak isteriz.  Emeklilik Sorgulama yapmanın en kolay yolu bu sayfamızdaki emeklilik sorgulama tablosunu kullanmanızdan geçmektedir. Emeklilik Hakkı için Uzun yıllar çalışma hayatından sonra kazanılan emeklilik hakkı, çalışan her vatandaşın mükafatı olarak değerlendirebiliriz. Uzun ve yorucu çalışma hayatından sonra ömrümüzün geri kalan kısmını sürdürebilmemiz için devlet tarafından çalışan vatandaşlara aylıklar halinde vermiş olduğu belirli bir süreçten ibarettir.

Emeklilik Hesaplama Sorgulama Tablosu

Emeklilik Hesaplama

Emeklilik Sorgulama tablosunu kullanarak emekliliğinizi hesaplayabilirsiniz. Çalışma sırasında birçok çalışanımız tarafından acaba ne zaman emekli olacağım, nasıl hesaplanır ve nereden öğrenebilirim diye çok kez kendilerine bu tür soruları yöneltmişlerdir. Teknolojinin dünyamıza görmediği dönemden önce bu gibi hesaplamaları bağlı bulunduğu kurumlara giderek öğrenebilen vatandaşlarımız.

Artık teknolojik yeniliklerle “Emeklilik Hesaplama” hakkı bu durumda daha kolay olmakta ve yerinizden herhangi bir kuruma gitmeden de kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Yapmanız gerek basit bir telefon olabilir ya da elektronik bir alet, bilgisayar gibi veri çıkışı sağlayan bir ürün olabilir. İnternet’ten sgk.gov.tr adresinden belirli bilgileri girmek suretiyle öğrenebilirsiniz.

Emeklilik Hesaplama SGK‘nın açılan ekranında sizin için istenen bazı bilgileri istemektedir. Girmeniz gerekenler cinsiyetiniz, doğum tarihiniz, hizmete başladığınız tarih ki bu tarih ilk sigorta tarihidir. Eğer malüliyetiniz (özrünüz varsa), erken yaşlanma varsa ve mevcut bilgiler kısmında bulunan bilgileri girdikten sonra gönder ikonu tıklanır ve karşınıza çıkan bilgiler sizin ne zaman emekli olabileceğinizi ve ne kadar gün kaldığı ile birlikte ne kadar süre çalıştığınızı gösterir. Emeklilik Hesap Sorgulama Sistemi Yukarıdaki tabloda görülmektedir.

SGK ve Bağkur, Emekli Sandığı Kurumlarından Emeklilik sorgulama yaparak Ne zaman emekli olacaksınız Yaşınıza göre emeklilik hesabı yapabilirsiniz bunun için hemen aşağıdaki belirtilen tabloya bakabilirsiniz.

Emeklilik yaş şartları öğrenme

Emeklilik yaş şartları öğrenme

SGK ve Bağkur Emekli Sandığı Kurumlarından hangisine göre çalışmış olurlarsa olsunlar bu konuda Erkek Sigortalıların Tamamlanması gereken yaş, sigortalılık süresi ve prim gün sayısı aşağıdaki tablodan kontrol edebilirsiniz.

SGK ve Bağkur Emekli Sandığı Erkekler için

SGK ve Bağkur Emekli Sandığı Erkekler için

Emeklilik Gün sayıları nelerdir toplan gün sayıları nasıl belirlenir ne zaman emekli olacaksınız ve kaç günden emekli olacağınızı gösteren tablo aşağıdadır.

SGK'ya Göre Normal Şartlarda Nasıl emekli olurum Emekli Olacak Kadınlar için

SGK’ya Göre Normal Şartlarda Nasıl emekli olurum Emekli Olacak Kadınlar için

Emeklilik Hakkında Bu Bölümdeki Tüm Tablolarda Detaylı bilgi verilmiştir. Tablolardaki Emeklilik günlerini ve dokümanlarını ayrıntılı inceleyebilirsiniz.

Önemli Açıklama: Emeklilik Hakkında Tüm Sorularınızı Sayfanın altında bulunan yorum bölümünden sormak istediğiniz tüm sorularınızı bize iletebilirsiniz.

Emekli 2013 İntibak Zammı Tablosu, Emekli Aylıklarınızı bu tablodan görebilirsiniz.

Emeklilik Hesaplama

Emeklilik Hesaplama

Emeklilik Hesaplama SGK Emeklilik sorgulaması yapmak için (SGK,Bağkur ve Emekli Sandığı) E-devlet şifresi olmadan şifresiz Ne zaman emekli olurum ve emeklilik sorgulaması için aşağıdaki linki girin , ihtiyacınız olan. TC KİMLİK bilgileriniz girerek sorgulama yapabilir ve gün dökümü, hizmet dökümü, gün sayısı alabilirsiniz

Emeklilik Hesaplama ve SGK Hizmet Dökümü Alma “https://esgm.sgk.gov.tr/Esgm/” sayfasını ziyaret edebilirsiniz. 

Emeklilik Hesaplama Tablosu

Emeklilik Hesaplama Tablosu

Emeklilik Sorgulama ve Hesaplama Tablosunu aşağıdaki sayfamızı ziyaret ederek yapabilirsiniz.

http://www.nezamanemekliolurum.com/emeklilik-hesaplama-tablosu-2013 

Online ve Hemen “Emeklilik Hesaplama” için bu bağlantıyı tıklayabilirsiniz Başka bir öğrenme sistemi ise, 118 nolu hatların sizler için sunmuş olduğu abonelik numaralarını arayarak kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Yapmanız gereken telefonda istenen bilgileri girmeniz yeterli olacaktır.

Önemli Not: Emeklilik Sorgulama Hakkında Ali Tezel detaylı bir açıklama yapıyor sizde Ali Tezel’in emeklilik hakkında detaylı açıklamalı Videosunu izleyebilirsiniz.

Ali Tezel Ne zaman emekli olabilirim? Sorularını Yanıtlıyor..

GD Star Rating
loading...
GD Star Rating
loading...
Emeklilik Hesaplama, 8.4 out of 10 based on 19 ratings

 

Nezamanemekliolurum.com - En Çok Arananlar:

SGK Hizmet Dökümü
SGK Genel Yazı İşleri Sorumlusu.
Onur Uslu’yazar ’da ziyaret edebilir veya Youtube sayfasından takip edebilirsiniz.
DMCA.com

Etiketler:

Yorumlar

 1. Serpil Kaya diyor ki:

  Emeklilik hesaplama tablonuzu kullandım gerçekten teşk. ederim detaylı bilgi aldım elinize sağlık.

  GD Star Rating
  loading...
  GD Star Rating
  loading...
 2. mehmet diyor ki:

  Ben memet annem 01051958 dogumlu sgk pirim gunu3920 ise girisi 25 12 1997 nezaman emekli olur

  GD Star Rating
  loading...
  GD Star Rating
  loading...
 3. nevzat altuntaş diyor ki:

  01.01.1989 ssk işe başlama 243 gün sigortam yatmış .11.09.1996 yılında öğretmenliğe başladım . 25.06.1969 doğumlu yum erkek kısa dönem askerlik yaptım. acaba ne zaman emekli olurum. e postama cevap yazaesanız sevinirim.. teşekkürler

  GD Star Rating
  loading...
  GD Star Rating
  loading...
  1. nevzat altuntaş diyor ki:

   nevzataltuntas@hotmail.com e posta adresim. yazmayı untumuşum yukarıdaki soruya istinaden

   GD Star Rating
   loading...
   GD Star Rating
   loading...
 4. ilhan boyraz diyor ki:

  ben 10.09.1966 yılında dogdum
  Meslek Başlangıç Tarihi 01.04.2004
  Prim Borç Ay Sayısı 118 AY
  ne zaman emekli olurum

  GD Star Rating
  loading...
  GD Star Rating
  loading...
 5. ali durmuş diyor ki:

  İyi günler hocam.16.01.1971 doğumluyum. İlk ssk lı olduğum tarih 01.01.1993. Kasım 1997-mayıs 1999 tarihleri arasında askerlik hizmetimi tamamladım. 07.01.2001 tarihinde memur olarak işe başladım. Ssk da 2050 günümü emekli sandığına aktarttım. Askerlikle ilgili borçlanmamı da ödedim. Halen çalışmaktayım. Acaba ne zaman emekli olabilirim ?

  GD Star Rating
  loading...
  GD Star Rating
  loading...
 6. eren diyor ki:

  Selamlar ali bey 01.01.1963 dogumlu annem 1978 girisli sigortası 267 gun pirimi var. 2 cocuk sahibi kadinin emeklilik sansi varmidir ilginize cok tesekkur ederim

  GD Star Rating
  loading...
  GD Star Rating
  loading...
 7. eren diyor ki:

  Selamlar ali bey. 01.01.1963 dogumlu annemin 04.03.1978 tarihinde sigorta girisi bulunuyor. 267 gun pirim odenmis. 2 cocuk sahibi kadinin emekli olma gibi bir durumu varmidir ilginize cok tesekkur ederim.

  GD Star Rating
  loading...
  GD Star Rating
  loading...
 8. Nigar Yoğurtçu diyor ki:

  06.04.1647 doğumlu 3 çocuk Annesiyim. İşe giriş tarihim 04.10.2000 toplam 3.683 pirim günüm mevcut, şu an çalışamıyorum. Ne zaman emekli olabilirim. Teşekkürler

  GD Star Rating
  loading...
  GD Star Rating
  loading...
 9. bülent diyor ki:

  merhaba 1974 doğumlu 1994 ssk girişliyim 3646 gün sayım 2009 bağkur girişim 1960 gün devam ediyor ssk göre kalan gün sayım 90 ssk dan emekli olmak için ne yapmam gerekiyor saygılar

  GD Star Rating
  loading...
  GD Star Rating
  loading...
 10. bilal diyor ki:

  merhaba ali bey 2018 de emeki olan biri ssk ne kadar maaş alır

  GD Star Rating
  loading...
  GD Star Rating
  loading...

Yorum Yaz

CAPTCHA (Şahıs Denetim Kodu) Resmi

*